کسب درآمد از طریق اینترنت 2018-07-05T16:36:11+00:00

کسب درآمد از طریق اینترنت با کمک سایت مینوشهد

کسب درآمد از طریق اینترنت کاریه که اخیرا رایج شده اما متاسفانه تقریبا همه سایتها و برنامه ها در ازای زحمت بسیار درامد خیلی کمی پرداخت میکنن!

اینبار سایت مینوشهد با اعتبار چند ساله فرصتی رو فراهم کرده که همه بتونن درامد چشمگیری داشته باشن

در واقع بدون اینکه کالایی بخرید و جایی سرمایه بخابونین یا بخاین راس ساعت خاصی مسیری رو طی کنید تا به دفتر کارتون برسید، کالا بفروشید و پورسانتی فوق العاده دریافت کنین و همه اینهارو در منزل یا محل کار یا هر جای دیگه که دوست داشتین میتونین انجام بدین. این رو هم بگم بعد از مدت کوتاهی حقوق ثابت به علاوه پورسانت از ما دریافت می کنین.

نماد ملی اعتماد و اعتبار کسب و کار اینترنتی

logo-samandehi

کسب درآمد با اینترنت , شغل اینترنتی

شروع کار:

  1. عضویت در سایت و درخواست همکاری در صفحه همکاری با مینوشهد یا صفحه کسب درامد
  2. بعد از تایید مدیریت سایت، هر کاربر یک لینک اختصاصی از صفحه اصلی سایت مینوشهد در اختیار داره. درواقع در انتهای ادرس سایت مینوشهد یک کد انحصاری کاربران قرار میگیره که با انتشار این ادرس اختصاصی مشتریانی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شدن برای شما ثبت میشه، حتی اگه همون روز خرید نکنن! اگه مشتری تا حداکثر یک ماه بعد وارد سایت بشه و خرید کنه برای شما ثبت میشه و پورسانتش برای شما لحاظ میشه
  3. مشتریانی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شدن و خرید کردن از هر فروش پورسانتی تعلق میگیره که در حساب کاربریتون قابل مشاهده است و هر چهارشنبه کل کارکرد شما به شماره حساب شما واریز میشه

ضمن با توجه به عملکرد شما حقوق ثابت و شرایط ویژه برای شما در نظر گرفته می شود. یادتون باشه خدمات مینوشهد منحصر بفرده و میتونه شما و مارو ثروتمنذ کنه و رضایت مشتری رو جلب کنه.

به امید موفقیت در کنار شما

0میلیون
کل پرداختی به همکاران (به تومان)
0عضو
همکاران تایید شده
0عدد
فروش از طریق همکاران
شروع به همکاری