ماسک صورت عسل و گرده گل زنبور عسل

ماسک خانگی کاهش چین و چروک

ماسک خانگی و طبیعی برای زیبایی و سلامت پوست صورت مفید است. در این مقاله دستور تهیه ماسک خانگی برای کاهش چین و چروک برای شما ارائه کرده ایم.

ماسک صورت,ماسک صورت,ماسک خانگی

گرده زنبور عسل دانه ای از  شکوفه یک گل نر  که توسط زنبور عسل جمع آوری شده و  آنزیم های گوارشی زنبور مخلوط شده، این ترکیبی از دانه های گرده چسبنده است که هر یک شامل تا پنج میلیون اسپور گرده است.  بسیاری از دانشمندان به عنوان یک ماده مغذی کامل این ماده را می شناسند.

این گرده کوچک شامل تقریبا تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان دارد و فوق العاده غنی از پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب مفید، کاروتنوئید، و بیوفلاونوئید است.این ماده  ضد ویروسی، ضد باکتری است.همچنین در کاهش کلسترول، تثبیت و تقویت مویرگ ها مفید است. گرده تنها منبع گیاهی است که حاوی ویتامین B12 منحصر به فرد است.

ماسک صورت,ماسک صورت,ماسک خانگی,ماسک خانگی عسل و گرده گل

ماسک خانگی عسل و گرده گل

ماسک عسل طبیعی و گرده زنبور عسل – در اینجا این ماسک صورت مورد علاقه ی است. هر چند آن را از تنها دو مواد تشکیل دهنده طبیعی، یعنی عسل خام و گرده زنبور عسل (به صورت پودری) ساخته شده است، مزایایی که این ماسک صورت گیاهی ارائه می دهد بیش از حد و بسیار می باشد. این ماسک پر شده از ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان ها. این ماسک گیاهی می تواند به طور موثر در کاهش چین و چروک صورت شما نقش ایفا کند.جوان سازی پوست صورت، تُن صورت شما و به مرور زمان در طول روز ها پوست شما را روشن و بسیار تمیز میکند. و مناسب برای انواع پوست می باشد. این ماسک در تغذیه پوست،مرطوب سازی و حفاظت پوست سالم شما به خوبی کار می کند.همچنین به عنوان درمان و تعمیر پوستی که با آکنه ، بثورات جلدی، اگزما و سایر مشکلات درگیر است بسیار عالی است .
طرز تهیه این ماسک فوق العاده آسان است.

موادی که برای تهیه این ماسک گیاهی نیاز دارید:

۱ قاشق چایخوری از گرده زنبور عسل
۲ قاشق چایخوری عسل خام (توجه: برای تجربه یک ماسک بدون قطره و ریزش آب، عسل خامه ای، بهتر از عسل مایع است و به دلیل ویسکوزیته بالاتر آن مناسب تر است )
دستورالعمل:۱٫ مخلوط گرده زنبور عسل و عسل خام را در یک کاسه با هم مخلوط کنید.۲٫مخلوط حاصل را بر روی صورت خود اعمال کنید.۳٫ بعد از حدود ۳۰ دقیقه تا یک ساعت ماسک را از روی صورت خود بشویید.۴٫این ماسک را در هفته چند بار تکرار کنید تا اثر درمانی آنرا ببینید.

ماسک خانگی


ترجمه از:benefits of honey

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *