ترکیب درمانی عسل و دارچین .

دارچین و عسل ترکیبی با خواص فراوان

دارچین و عسل معمولا برای موارد زیادی از جمله موارد اشاره شده در زیر استفاده می شود با مقاله امروز مینو شهد همراه باشید.

خواصدارچین و عسل

 ۱) بهبود سوخت و ساز بدن

۲) کاهش وزن

۳) پایین آوردن سطح کلسترول.

۴) دیابت، تنظیم سطح قند خون.

دارچین و عسل

دستورالعمل ها:

 •  یک قاشق چای خوری پودر دارچین (یا دارچین) را در یک فنجان آب جوش بریزید.
 •  مخلوط را هم بزنید و بزارید دارچین به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بماند. (میتونید کمتر صبر کنید اگر شما ترجیح می دهید یک نوشیدنی رقیق تر داشته باشید.)
 • هر گونه ذرات بزرگ و کوچک را فیلتر کنید. یک قاشق چای خوری عسل طبیعی را اضافه کنید. (مانده دارچین همچنین می تواند مصرف شود، اما از بین بردن آن کمک می کند که یک نوشیدنی تمیز و بسیار خوش طعم ترداشته باشید. نوشیدن یک فنجان تند، با ذرات کوچک در معده آنهم وقتی اولین چیزی که است که در صبح مینوشید برای همه
  آسان نیست. اما اگر شما مهم نیست نوشیدن با مانده دارچین در نوشیدنی تان، میزان دارچین را به نصف کاهش بدید و فقط از نصف قاشق چای خوری آن استفاده کنید.
 • هر روز صبح با شکم خالی حدود نیم ساعت قبل از صبحانه آنرا مصرف کنید .برای چند هفته این معجون را امتحان کنید تا نتایج اون رو ببینید.

دارچین و عسل,عسل ودارچین

یادداشت:

 • عسل تنها حدود نیم ساعت پس از مخلوط کردن دارچین و آب جوش اضافه شده است. مرحله ۲ اجازه می دهد تا نوشیدنی تا حد معینی خنک شود قبل از اینکه بخواهیم عسل را اضافه کنیم. آب داغ آنزیم های زنده داخل عسل را می کشد.
 • برای کسانی که نیاز به کاهش زمان آماده سازی این معجون در صبحگاه به دلیل عجله و کمبود وقت دارند، شما می توانید مخلوط را در شب قبل آماده کنید. دارچین را با مقدار کمتری از آب جوش مخلوط کنید و بزارید دریخچال بماند. صبح روز بعد،ذرات نوشیدنی را بردارید و با اضافه کردن مقداری آب گرم و عسل نوشیدنی خود را گرم کرده و سپس میل کنید.

دارچین و عسل,عسل ودارچین

 • بسیاری از افرادی که این معجون را امتحان کرده اند آن را در افزایش سوخت و ساز بدن خود دانسته اند. همچنین این معجون برای کاهش و از دست دادن وزن موثر است. من آن را برای سم زدایی امتحان کرده ام این معجون برای روده من مفید است. با این حال، بسیاری از افراد برای امتحان کردن این معجون تردید دارند. این معجون با توجه به اینکه این معجون مخلوطی تند هست . از بازخورد های مختلفی که من بر روی این معجون گرفتم.۲ واکنش کاملا شدید و متضاد است – “آن را دوست دارم” و یا “از آن متنفرم”. من شخصا در مورد طعم و مزه
  چه نظری دارم؟؟ اگر شما از فلوس / دارچین چینی استفاده کنید. آن را تند و پر عطر میکند. عسل در آن قطعا باعث خوش طعم تر شدن این معجون می شود.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *