توضیحاتی در مورد دارو های جایگزین و طب سنتی

داروهای جایگزین طبیعی یا داروهای شیمیایی؟؟

داروی جایگزین:چیزی که دکتر شما نمیداند. همراه مینو شهد باشید.

عسل بهترین غذا ها((عسل بهترین غذا ها،بهترین نوشیدنی ها و بهترین دارو هاست.))

داروی جایگزین در این عصر جدید هر روزه بیشتر محبوب می شوند با وجود اینکه در این عصر سرعت معرفی تکنولوژیهای پیشرفته و داروهای مصنوعی برای درمان بیماری ها و ناراحتی های مزمن رو به افزایش است.

درمان های محلی و یا داروی جایگزین خانگی که توسط نسل های گذشته در دوران باستان در بر گرفته شده اند،اغلب به عنوان طب جایگزین پیشنهاد شده است. آنها حتی قبل از ظهور طب مدرن وجود داشته بسیار آزمایش و تست شده توسط فرهنگ های مختلف و مردم از سراسر جهان است .حتی با عدم حمایت از پزشکان ونداشتن مبنای علمی، آنها همچنان رو به رشد هستند.

زنبور وگل,زنبور عسل,زنبور

من مطمئن هستم بسیاری از ما مقالات و کتاب درباره طب طبیعی مانند آیورودا و طب سنتی چینی که ما را به سمت و سوی امتحان کردن یک درمان جدید برده اند، اما هرگز واقعا از بحثهایی که درک متقاعد کننده ای از علت و معلول داشته اند گرفته نشده است. با این وجود، با وجود همه شک و تردید و انتقاد که بسیاری از ما ممکن است در یک نقطه و یا در زمانی دیگر داشته باشیم، داروهای خانگی قدیمی و امتحان شده همچنان در بخش درمان دارای خواستار های زیادی هستند. بسیاری از این درمان های طبیعی اغلب به عنوان یک شکل از درمان آرام و مزمن برای بیماری هایی که احتیاج به درمان اورژانسی و سریع ندارند استفاده می شود. و می تواند بسیار پایدار باشد.البته اگر به درستی انجام نشود می تواند در درون بدن مشکلاتی را ایجاد کرده و در دراز مدت اختلال ایجاد کند.

شکوفه,شکوفه درخت

در این وب سایت، شما قادر به پیدا کردن بحث از برخی از شایع ترین مشکلات سلامتی امروز هستید. – آنچه در واقع برای بدن ما اتفاق می افتد زمانی که این مشکلات در سطح بیرونی، علت مشکلات، و استفاده از شیرین ترین راه حل های پزشکی، عسل طبیعی، و اینکه چگونه برای قرن ها مردم اعتقاد داشته اند که آن اثربخش است. ، چه در خود و یا همراه با دیگر مواد تشکیل دهنده طبیعی، می تواند در کاهش این مشکلات، و یا فقط به عنوان یک عامل سم زدایی بدن نقش ایفا کند.و برای رسیدن به سلامت بیشتر مفید است.

دوستان تعدادی از درمان جایگزین با عسل هست که  در پست های بعدی  آنها را نیز ترجمه میکنیم و در خدمت شما عزیزان قرار می دهیم.در واقع این روش استفاده از منابع طبیعی برای درمان بیماری ها و یا کاهش اثرات منفی آنها است.موفق باشید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *