تاثیرات بی نظیر عسل و سرکه سیب برای درمان بیماریها

ترکیب عسل و سرکه سیب برای درمان بیماریها

عسل و سرکه سیب:تا به حال سرکه و عسل را با هم ترکیب کرده‌اید تا به فواید اعجاب‌آور آن در درمان بیماری‌ها دست یابید؟با مینو شهد همراه باشید و ۷ بیماری خود را با این ترکیب بهبود بخشید. در این مطلب ۷ درمان و فایده‌ی شگفت‌آور از ۷ مخلوط متفاوت سرکه سیب و عسل را بیان می‌کنیم که دانستن‌اش می‌تواند به سلامتی شما کمک شایانی کند.

عسل و سرکه سیب

۱. سرکه و عسل درمان آرتروز

ا فنجان آب را در یک ظرف بریزید و ۲ قاشق غذاخوری عسل و همین طور ۲ قاشق سرکه ی سیب را به آن اضاف کنید و هر روز مقداری از آن را میل کنید.

 

۲. گرفتگی بینی و گلو درد با ترکیب سرکه و عسل

۱. فنجان شربت آب لیمو را در مایکروفر بگذارید تا زمانی که از آن بخار بلند شود. سپس یک قاشق غذاخوری عسل و ۱ قاشق غذاخوری سرکه ی سیب و مقدار کمی فلفل تند به آن اضافه کنید. هر دو ساعت یک بار از این ترکیب بنوشید تا این که علائم بیماری تان از بین برود.

 

۳. رفع گرفتگی عضله ی پا

۲ قاشق غذاخوری سرکه ی سیب، و ۱ قاشق غذاخوری عسل را هر شب پیش از خواب میل کنید تا خواب بدون دردی داشته باشید. اگر نمی توانید این ترکیب را به طور خالص بنوشید، مقداری آب گرم به آن اضافه کنید.

عسل و سرکه سیب

۴. سرکه و عسل درمانگر سینه درد و عفونت ها

۲ قاشق غذاخوری آب داغ، ۱ قاشق غذاخوری  سرکه ی سیب، ۱ قاشق غذاخوری عسل، یک چارم قاشق غذاخوری فلفل تند و یک چهارم قاشق غذاخوری زنجبیل خرد شده را با هم مخلوط کنید. هر دو تا سه ساعت یک بار، ا قاشق غذاخوری از این مخلوط میل بفرمایید.

۵. تنظیم فشار خون با عسل و سرکه

۱ قاشق غذاخوری سرکه ی سیب و ۱ قاشق غذاخوری عسل را در یک فنجان آب بریزید و قبل از غذا میل بفرمایید.

۶. رفع بی خوابی

۱. قاشق غذاخوری سرکه ی سیب را در یک فنجان عسل بریزید، هر شب ۲ قاشق غذاخوری از این شربت میل کنید

۷. تقویت سیستم ایمنی

۱ فنجان سرکه ی سیب، ۱ فنجان عسل خام، و ۸ حبه سیر را به مدت ۱ دقیقه در هم زن مخلوط کنید. این ترکیب را به مدت ۵ روز در ظرف دربسته در یخچال نگه دارید. هر روز صبح ناشتا ۲ قاشق غذاخوری از این مخلوط میل بفرمایید.

 عسل و سرکه سیب هر دو سرشار از پتاسیم هستند که سطح سدیم خون را تنطیم کرده و فشار خون را کنترل می‌کنند. هر دوی آن‌ها حاوی منیزیم هستند و باعث کاهش فشار از دیواره رگ‌ها می‌شوند. عسل و سرکه سیب همچنین به عنوان اکسیر ضدپیری نیز استفاده می‌شوند.

علاوه بر این ترکیب عسل و سرکه سیب نوعی اکسیر طبیعی برای پاکسازی و سم‌زدایی روده بزرگ نیز محسوب می‌شوند. برای درست کردن این اکسیر مواد زیر لازم است: یک لیوان آب گرم، ۱.۵ تا ۲ قاشق سرکه سیب و ۱.۵ تا ۲ قاشق عسل. این مواد را با یکدیگر مخلوط کرده به طوری که همگی کاملا حل و یکدست شوند. سپس آن را به‌آرامی بنوشید. ممکن است در ابتدا از طعم آن خوشتان نیاید اما کم‌کم به آن عادت می‌کنید.
مردم بسیار زیادی از سرتاسر دنیا با این روش از سم‌ها و مواد اضافی انباشته‌شده در روده بزرگ خود خلاص می‌شوند. با خوردن ترکیب عسل و سرکه سیر به مدت ۷ روز می‌توانید اثرات بی‌نظیر و مثبت آن را در بدن خود احساس کنید. مقدار پیشنهادی آن ۱ یا ۲ لیوان در طول ۱ روز است.

تاثیرات بی‌نظیر و مثبت ترکیب عسل و سرکه سیب:

  •  بهبود گوارش و تقویت سیستم گوارشی بدن
  • تقویت سیستم گردش خون
  • تقویت غشاء مخاطی گلو
  • پیشگیری یا درمان گرفتگی صدا
  • رفع خستگی
  • کاهش فشار خون
  • جلوگیری یا کاهش پیری زودرس
  • از بین بردن برخی میکروب‌های مضر بدن

1 thought on “تاثیرات بی نظیر عسل و سرکه سیب برای درمان بیماریها”

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *